KONST / Litografier / Litografi 12599496
nr 1259 9496
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografi, "Bäckholmen", signerad. Motivet: 30x22
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:01:17
3/6 17:52:17
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman